גישורית- דינה ימניק , יועצת זוגית , ייעוץ זוגי , מטפלת זוגית

                 אודותיי

שמי דינה ימניק, נשואה באושר 38 שנים, אמא ל-3 ילדים וסבתא גאה ל- 4 נכדים.

המסע לחיפוש האיזון בחיי היה רווי ניסיונות ותהיות, שעזרו לי בפיתוח השיטה, לעבוד בשילוב גישת הגישור וגישת האימון יחדיו להקניית כלים יישומיים להגשמת מטרות. אני כאן לעזור לכם להגיע למקום של רווחה פנימית מתמשכת.
מקווה שתוכלו לשאוב ממני השראה וכוח להתפתח אל עולם של התחלות חדשות והרבה שמחה ויצירתיות.

התחום שבו אני עוסקת זהו התחום שלמענו אני חיה ונושמת כל חיי. לאורך כל שנות חיי הייתי מעיין כותל לחברי שנקלעו לקשיים בזוגיותם, וראו בי מקור לעצה טובה. עם השנים החלטתי ללמוד אימון גישור והנחיית קבוצות לעיסוקי המרכזי בחיים.

אני מתמחה במצבי משבר בזוגיות – פרידה וגירושין. אני נפגשת עם זוגות ויחידים ומנסה למצוא להם פתרונות לכל מבוי סתום שבו הם נתקלים. בתור מגשרת, את העבודה הזוגית אני מנהלת מתוך מקום אמפתי ומכיל עבור שני בני הזוג. שיטת עבודתי מאפשרת לי לאתר את הקשיים תוך זמן קצר. הפגישות קצרות וממוקדות ומאפשרת לבני הזוג ללמוד באופן חוויתי ונותנת כלים ליצירת זוגיות טובה יותר. 

בהכשרתי,  בוגרת בית הספר "גומא" - המרכז הישראלי לאימון וגישור. סיימתי לימודי גישור משפחתי, אימון אישי, זוגי, קבוצתי ומתמחה בנישות עבודה עם זוגות צעירים לפני חתונה, זוגות שעוברים משבר אמצע החיים וזוגות בפרק ב'.

בנימה אישית ממני אליכם - ניתנה לי הזכות לסייע ו"להציל" זוגות הנמצאים בצומת כה רגישה וגורלית בחייהם, לעזור ולתמוך רגשית לזוגות הנמצאים במשבר ולאלו שחווים את מצוקת הפרידה ולגלות יחד שניתן להפוך חוויה כה קשה לצמיחה אישית וזוגית.


לפגישת ייעוץ ללא תשלום התקשרו   052-2664385