זה הזמן להציל את הזוגיות

משבר זוגי 

הזוגיות נקלעה למשבר, אתם מרגישים שהזוגיות נגמרה, הכל קשה ומזדעזע בקלות, חוסר שקט וחוסר אונים. התקשורת לקויה, מרגישים בדידות ותסכולים רבים. אתם שואלים את עצמכם איך הגענו לזה? זוגות רבים כשמגיעים למצב כזה לא מבינים איך זוגיות יכולה לצמוח שוב מתוך משבר. הכל בידים שלנו! אפשר לצאת ממשבר זוגי, לצמוח מחדש ולהתאהב שוב בבני הזוג. ההחלטה היא שלנו. משבר זוגי נוצר בעיקר כשהמריבות הם על טריטוריות, מאבקי כוח ואגו. כשהתחושה שלא מקבלים מה שצריך כמו אהבה, כבוד, תשומת לב ועזרה הקונפליקטים גדלים ובני הזוג אינם מצליחים לבטא את מה שהם מרגישים.  

משבר זוגי ניתן לטיפול ושינוי על ידי הערכות חדשה. אם תצליחו לתת סיכוי לצמיחה משותפת תוכלו לראות כמה טוב להיות במקום החדש והקסום. חשוב לשאול את עצמנו ולענות עליהם בכנות האם אני רוצה לצאת מהמשבר, לתקן, ולשפר את הקשר הזוגי, האם קיים עדין הניצוץ שמושך אותנו וגורם לנו לרצות להישאר ביחד? חשוב להבין הכל תלוי רק בנו וזה הזמן להציל את הזוגיות ולהגיע לייעוץ זוגי כדי לאפשר לזוגיות להשתפר. ייעוץ זוגי אינו עוסק בסיבות שבגללן אתם הגעתם למשבר זוגי, אלא להמשיך מכאן והלאה. במספר פגישות תוכלו ללמוד וליישם ולהגיע לשינוי במערכת היחסים שלהם. אתם נמצאים במשבר זוגי ואינכם יודעים איך עושים את הצעד הראשון? כדאי לפנות ליועצת זוגית שאתם מתחברים אליה שהיא אשת מקצוע ולהיעזר בה לצאת מהמשבר שאתם חווים. 

משבר זוגי, משבר בזוגיות, ייעוץ זוגי, דינה ימניק- יועצת זוגית

מה ואיך עושים?

תדאגו לזוגיות שלכם - תאמו פגישה להתייעצות מהר ככל האפשר.

זמן משבר הוא לא הזמן המתאים לקבלת החלטות - זוהי הזדמנות לשקול ייעוץ זוגי ביחד. החזיקו את חוט המקשר ביינכם בשני קצותיו.

אל תחפשו מי צודק - תנו את המקסימום מצידכם מבלי לצפות, זה לא הזמן להתחשבנויות.

השקיעו את כל מה שיש בכם - האמינו שלזוגיות שלכם יש את הכוח לשרוד את המשבר ולצאת ממנו מחוזקים.

הצעד הראשון ליציאה מהמשבר היא ההחלטה שרוצים לצאת, במידה ולא הצלחתם לבד כדאי להעזר ביועצת זוגית שתלמד אתכם איך לצאת ממשבר זוגי. קחו נשחמה וצאו לדרך, תנו לעצמכם הזדמנות ובואו לפגישת הכרות ללא עלות.

 

לפגישת ייעוץ ללא תשלום התקשרו - 052-2664385