החלטתם להתגרש - אפשר גם אחרת

גישור גירושין

גישור גירושין, מגשר גירושין,מגשרת גירושין,גירושין בהסכמה 
 

כאשר אין כל סיכוי לשיקום הנישואין, הפתרון הטוב ביותר הוא  גירושין בהסכמה בהליך של גישורהגישור הנו תהליך קצר, שמטרתו לסייע לצדדים להגיע להסכם גירושין. הגישור מאפשר דיאלוג לטובת הילדים ומתייחס לכל הנושאים הרלוונטיים בגירושין כמו מזונות ומדור, משמורת הילדים, הסדרי הראייה, חלוקת הרכוש המשותף, הדירה וכו'. הליך הגישור עוזר לבני הזוג להגיע להסכמות משותפות בדרכי נועם ושיתוף פעולה.
הסכם הגירושים על ידי גישור מוגש לבית משפט לקבלת תוקף של פסק הדין, ההליך זול יחסית לעלויות הליכים משפטיים.

הסכם פרדה זמני - מאפשר לצדדים להתנסות בחיים בנפרד על כל המשמעות שבכך. הרעיון לתת לצדדים תחושה של שליטה בתהליך כדי לשמור על אפשרות לחזור לחיים משותפים במידה ושניהם יבחרו לעשות כך. 

הסכם שלום בית - מתאים לזוגות שנקלעו למשבר זוגי המנסים להגיע להסכם ולא להתגרש. ההסכם עשוי למנוע גירושים, לתת מרווח נשימה בתקופת שיקום היחסים ולהתחייב לא להגיש תביעת גירושין. זה הזמן לנסות את חלון ההזדמנות לשיקום היחסים. ההסכם מתייחס לשני הצדדים באופן שווה וכולל הסכמות המקובלות על שני בני הזוג..                                                                                       

הסכם לחיים משותפים/ ממון - מדובר בהסכם שבו כל צד מבטיח לאפשר לבן הזוג להרגיש משמעותי בזוגיות. ההסכמה היא ההסכם שבא בעקבות הסיכום שנבחר. הגישור יכול לעזור במקרים של הסכם ממון שמאפשר למנוע מחלוקות רכוש לפני מיסוד הקשר.

 

תנאי הכרחי בתהליך הגישור הוא רצון אמיתי של הצדדים להימנע מאימותים. אני כאן עבורכם

ובשבילכם, אסייע לכם בכל תהליך שתבחרו.


לפגישת ייעוץ ללא תשלום התקשרו - 052-2664385