קואצ'ינג - אימון אישי
אימון אישי, קואצ'ינג
 

למה כדאי לפנות לקואצ'ינג (אימון אישי) ?

לכל מי שמעוניין לקחת את חייו קדימה...

קואצ'ינג הוא תהליך מעצים שמאפשר לנו למצוא את הפוטנציאל ולשפר את ההישגים בחיינו האישיים והמקצועיים.

קואצ'ינג עוסק פחות בעבר ובבעיות שיצר, אלא יותר בהווה, בכוחות שלנו, במטרה לשפר את עתידינו. קואצ'ינג הוא תהליך המאפשר לנו להעצים את עצמנו, לצעוד קדימה מתוך בטחון שאפשרויות חדשות וחיים מלאים ומאושרים מחכים לנו מעבר לפינה אם רק נעשה את הצעד הנכון.

הקואצ'ינג (אימון אישי) מתבצע בפגישות שבועיות, בסדרה של כ- 12 מפגשים אישיים בהן נברר היכן המתאמן נמצא ולאן הוא רוצה להגיע. הלמידה היא לעקוף את החסמים צעד אחר צעד ולעצים את החזקות והיכולות להגשמת השאיפות.

הצלחת התהליך מתקיימת כשמאמנת אישית עוזרת למתאמן להישאר ממוקד במטרה עד להשגתה. במצבי משבר אנו הולכים לאיבוד, לא מוצאים את הכוחות ולא יודעים מאיפה להתחיל. קואצ'ינג מאפשר לעשות עבודה מעמיקה ולצאת מהמשבר מחוזקים. קואצ'ינג מתאים גם כשמרגישים חסמים בתקשורת שמפריעים במערכת זוגית והוא יכול לספק מבט חדש על מערכת היחסים ולהביא אותה לשינוי. אימון אישי מבוסס על שותפות ואמון המשוחחים בגובה העיניים.זהו מסע חוויתי, בין מפגש למפגש לוקח המתאמן על עצמו משימות להתאמן.

תפקידי כמאמנת אישית לנסות לפתור את הבעיות והמכשולים שעוצרים אותך מלהגשים אותם.

קואצ'ינג מעניק לנו כלים להתמודד עם אתגרים ולאמץ דרך חיים חדשה. יחד נעשה את הדרך, נעבור חוויות ונשפר הישגים בחיים האישים והמקצועיים.

פגישת ההכרות הראשונה היא ללא תשלום ובה אנו בודקים אם הכימיה ההדדית. תנו לעצמכם את ההזדמנות להשתפר ולפתח את היכולות שלכם. התחילו להתכונן לשינוי משמעותי בחייכם בעזרת האימון האישי. הגיע הזמן להיות חלק מההצלחה של עצמכם.

 

לפגישת ייעוץ ללא תשלום התקשרו  052-2664385